www.countrylife.cz

Plán areálu

plán areálu

Reklama

Pro vystavovatele

Dovolujeme si vás pozvat jako vystavovatele na 6. ročník Biodožínek. Myšlenkou Biodožínek je propagace biopotravin, zdravého životního stylu a ohleduplného přístupu k životnímu prostředí.

Podmínky pro vystavovatele:

Termín a místo konání akce

13. září 2009 od 10 do 17 hodin, ekocentrum Country Life v Nenačovicích u Berouna

Sortiment

Country Life propaguje principy zdravé výživy a zdravého životního stylu. Na Biodožínkách proto není povoleno prodávat výrobky, které těmto principům neodpovídají:

– tabákové výrobky
– alkohol
– káva
– maso a masné výrobky

Všechny potraviny, prodávané na Biodožínkách, musejí být v kvalitě BIO. Konvenční potraviny zdravé výživy či speciální potraviny (pro diabetiky, bezlepkovou dietu apod.) mohou být na Biodožínkách prodávány pouze v případě, že v biokvalitě jsou na trhu špatně dostupné či zcela nedostupné. Konkrétní případy budou řešeny individuálně, kontaktujte prosím organizátory Biodožínek.

Pokud se sortiment vystavovatele shoduje se sortimentem velkoobchodu Country Life, bude vystavovatel prodávat toto zboží za ceny ne nižší, než za jaké je bude prodávat Country Life. Prodejní ceny Country Life pro Biodožínky Vám před akcí na požádání rádi zašleme.

Vystavovatelský a prodejní prostor

Každý vystavovatel si zajistí svůj vlastní stánek a příslušné vybavení. Všechny stánky budou situovány v areálu firmy.

Areál bude pro vystavovatele/prodejce připraven od 6.30 hodin. Stánky a expozice budou připravené do 9.00. Po vyložení zboží a potřeb budete požádáni o zaparkování na záchytném parkovišti mimo prodejní areál. Všechny expozice budou otevřeny pro návštěvníky po celou dobu konání akce.

Poplatky

Poplatek pro prodejce činí 400 Kč. Je v něm zahrnuto jedno místo pro stánek (3×2,5 nebo 3×3 m) a poukázka na jeden oběd. Za elektrickou přípojku si účtujeme 150 Kč.

Neziskové organizace mají místo zdarma a oběd si mohou zakoupit podle nabídky přímo na místě. Za elektrickou přípojku si účtujeme 150 Kč.

Faktura za poplatky se vystavuje na základě vyplněného přihlašovacího formuláře a bude uhrazena do 5. 9. 2009.

Plán areálu

Vpravo nahoře se nachází plánek areálu s náhledem rozmístění stánků. Pokud budete mít nějaké další dotazy nebo speciální přání, kontaktujte nás.

Přihlašovací formulář

Přihlašovací formulář pro vystavovatele získáte zde. Rovněž jej naleznete v sekci „Ke stažení“. Vyplněný přihlašovací formulář zašlete na adresu miskova@countrylife.cz.