www.countrylife.cz


logo Měsíc biopotravin

logo Ekodomov


logo Bioškoly

logo NFZŽ

O Country Life

Společnost Country Life byla založena v roce 1991 a přinesla první biopotraviny na tehdejší československý trh.


Country Life

Zdravé BIO

Biopotraviny jsou pěstovány s ohledem k přírodě a lidskému zdraví. To však neznamená, že každá biopotravina je zdravá. Vepřový bůček je zdrojem nezdravého cholesterolu, ať už je bůčkem konvenčním, nebo v biokvalitě. My vám ze světa biopotravin přinášíme pouze to nejlepší – potraviny, které přispívají ke zdravé a vyvážené stravě. Zdravé BIO.


ekofarma Country Life


Komplexní řešení

Ekocentrum v Nenačovicicíh u Berouna – kromě sídla firmy zde naleznete také ekofarmu, biopekárnu a velkoobchod se vzorkovou prodejnou, ale i vzdělávací středisko pro studenty Institutu životního stylu. Sídlo firmy vzniklo přestavbou bývalého kravína na nízkoenergetickou budovu a přistavěním nové části, která má parametry pasivního domu. Celý provoz je zaměřen na minimální ekologickou náročnost.

Ekofama – každoročně sklízíme více než 60 druhů plodin, včetně těch méně známých, jako jsou topinambury, černý kořen nebo jakon.

Biopekárna – pečeme slané i sladké biopečivo. Obilí pocházející z naší ekofarmy meleme na kamenném mlýně (žernovu).

Velkoobchod – nabízíme zde širokou škálu produktů zdravé výživy, biopotravin (vč. čerstvého bioovoce a biozeleniny), ekologických čisticích prostředků a přírodní kosmetiky.

E-shop - máme nový internetový obchod, jehož předností je množství informací o produktech, jejich výživových vlastnostech a možnostech využití v kuchyni.

Prodejny biopotravin a zdravé výživy
Melantrichova 15, Praha 1 (ve dvoře také prodejna přírodní kosmetiky)
Jungmannova 1, Praha 1 (vč. bistra)
Čs. armády 30, Praha 6 (vč. bistra)

Vegetariánská restaurace – nabízíme zde samoobslužný výběr, teplou i studenou kuchyni, salátový bar. Melantrichova 15, Praha 1

Institut životního stylu – provozujeme rekvalifikační středisko nabízející kurzy akreditované MŠMT.

Rekondiční program NEWSTART® – organizujeme rekondiční pobyty vhodné zejména pro ty, kteří trpí civilizačními chorobami.

Prameny zdraví – vydáváme časopis zaměřený na propagaci zdravého a harmonického životního stylu.

 

Více informací na www.countrylife.cz