www.countrylife.cz


logo Ekodomov


ekobiorodina

Adra


Mince denně


Mince denně


Navštivte stránky minulých ročníků Biodožínek:
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004

…chceme vám přinášet to nejlepší

V letošním roce se bude konat již 9. ročník našich Biodožínek. Opět budete moci na jednom místě prožít všechny naše aktivity, načerpat inspiraci, ochutnat a nakoupit dobroty a užít si společně s dětmi bohatý doprovodný program. Přijeďte strávit neděli 9. září na Biodožínky Country Life do Nenačovic. Těšíme se na vás!

Inspirujte se na Biodožínkách
Budete moci ochutnat vynikající pokrmy, které pro vás připravujeme v naší restauraci. Při cooking show vám ukáže náš šéfkuchař, jak sami připravíte z našich produktů dobroty pro sebe i své blízké. Budete se moci podívat do naší biopekárny a ukážeme vám, kde a jak se vyrábí náš skvělý kváskový chléb a ostatní pečivo. Poradíme vám, jaká přírodní a bio kosmetika je pro vás ta pravá a profesionální stylistka a vizážistka vás naučí, jak se líčit.

Užijte si Biodožínky společně s dětmi
Pro děti je připraven bohatý doprovodný program. V programu v hlavním stanu si budou moci poslechnout písničky a hry v podání Petry Kruntorádové, je připraveno interaktivní divadelní představení a po celém areálu tematická stanoviště.

Soutěž Vzájemná inspirace
Nechte se inspirovat produkty z našeho sortimentu, připravte s jejich použitím zajímavý, chutný a pokud možno originální pokrm! 5 autorů vítězných receptů odměníme poukázkou v hodnotě 1 000 Kč na nákup v našich prodejnách, recepty zveřejníme. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne právě na Biodožínkách v neděli 9. září 2012.
Recepty posílejte od 1. července do 31. srpna 2012 na adresu miskova@countrylife.cz, do předmětu uveďte Vzájemná inspirace.

Na co dalšího se můžete těšit?
V přednáškové místnosti budete moci shlédnout výstavu k 20. výročí založení humanitární společnosti Adra. Představíme vám projekt Mince denně, jehož jsme hlavním partnerem. Štěstí můžete zkusit v tradiční tombole. Petr Dobrý bude malým i velkým vyprávět o včelkách samotářkách a čmelácích na našich zahradách. Prostě zde můžete s námi prožít krásnou zářijovou neděli!:-)

Biodožínky Country Life


Biodožínky Country Life


Biodožínky Country Life


Biodožínky Country Life