www.countrylife.cz

logo Ekodomov


ekobiorodina

Adra


Mince denně


Mince denně


Plán areálu

plán areálu

Pro vystavovatele

Dovolujeme si vás pozvat jako vystavovatele na 9. ročník Biodožínek. Myšlenkou Biodožínek je propagace biopotravin, zdravého životního stylu a ohleduplného přístupu k životnímu prostředí.

Podmínky pro vystavovatele:

Termín a místo konání akce

9. září 2012 od 10 do 17 hodin, ekocentrum Country Life v Nenačovicích u Berouna.

Sortiment

Country Life propaguje principy zdravé výživy a zdravého životního stylu. Následující výrobky proto na Biodožínkách není možné vystavovat ani prodávat:

– tabákové výrobky
– alkohol
– káva
– maso a masné výrobky

Všechny potraviny, prezentované a prodávané na Biodožínkách, musejí být v kvalitě BIO. Konvenční potraviny zdravé výživy či speciální potraviny (pro diabetiky, bezlepkovou dietu apod.) mohou být na Biodožínkách prodávány pouze v případě, že v biokvalitě jsou na trhu špatně dostupné či zcela nedostupné. Konkrétní případy budou řešeny individuálně, kontaktujte prosím organizátory Biodožínek. Pokud chcete na Biodožínkách prodávat sortiment, který se shoduje se sortimentem velkoobchodu Country Life, opět nás prosím kontaktujte.

Vystavovatelský a prodejní prostor

Každý vystavovatel bude mít k dispozici prostor pro stánek 3×2,5 m nebo 3×3 m. Vystavovatelé si zajistí své vlastní stánky a příslušné vybavení. Všechny stánky budou situovány v areálu firmy.

Areál bude pro vystavovatele/prodejce připraven v neděli od 6.30 hodin. Po vyložení zboží a potřeb budete požádáni o zaparkování na záchytném parkovišti mimo prodejní areál. Stánky a expozice musejí být připravené do 9 hodin ráno. Všechny expozice budou otevřeny pro návštěvníky po celou dobu konání akce, není tedy možné ukončit výstavu či prodej před skončením akce v 17 hodin.

Plán areálu

V levém sloupci se nachází plánek areálu s náhledem rozmístění stánků. Pokud budete mít nějaké další dotazy nebo speciální přání, kontaktujte nás.

Elektrická přípojka

Za elektrickou přípojku účtujeme 150 Kč.

Přihlašovací formulář

Přihlašovací formulář pro vystavovatele získáte zde. Rovněž jej naleznete v sekci „Ke stažení“. Vyplněný přihlašovací formulář zašlete na adresu miskova@countrylife.cz.