Biodožínky
... chceme vám přinášet to nejlepší

Seznam vystavovatelů

A na koho se na Biodožínkách můžete těšit?

A centrum

A centrum - průvodce těhotenstvím a rodičovstvím. Pořádá široké spektrum programů pro těhotné a rodiče s dětmi - pohybové, hudební a tvořivé lekce, workshopy a přednášky, vzdělávací kurzy, poradny aj. Na Biodožínkách si mohou u stánku A centra děti vyrobit autíčko, letadélko, panáčka nebo zvířátko ze dřevěných zbytků, hřebíků, látek. Rodiče si mohou zakoupit hračky nebo knihy o těhotenství a rodičovství.

Zobrazit stránku

ADRA

ADRA je humanitární organizace poskytující pomoc lidem v České republice i v zahraničí. Na Biodožínkách se dozvíte více o naší práci a zemích, ve kterých pracujeme. Můžete si i zasoutěžit o ceny nebo zjistit, co všechno dělají naši dobrovolníci v ČR.

Zobrazit stránku

Akademie soběstačnosti

Na stánku Akademie soběstačnosti si můžete vyzkoušet kolik elektrické energie je možné vyrobit vlastní silou pomocí Cyklo elektrárny. Za každou vyrobenou watt-hodinu elektrické energie získáte slevu 1 Kč na nákup nápoje v Cyklo fresh baru. Přednáska s ochutnávkou Jak vyrábět rostlinná "mléka" Stanislav Miler se podělí o své zkušenosti s výrobou rostlinných "mlék". Ochutnáte makové, mandlové, slunečnicové, konopné a další a dozvíte se proč a jak namáčet semena.

Zobrazit stránku

Amylon

Amylon má dlouholetou tradici ve výrobě pudinků. Zákazníkům nabízí také velmi kvalitní produkty v biokvalitě. Na letošních Biodožínkách představí novinku tohoto roku - pudink matcha s příchutí ananasu. Budete moci ochutnat například i bezlepkovou roládu.

Zobrazit stránku

Annabis

Annabis je firma zabývající se výzkumem, výrobou a prodejem konopné kosmetiky, doplňků stravy a zdravé výživy. Produkty jsou vyráběné podle originální receptury a poznáte je podle křížku na obale.

Zobrazit stránku

Asociace místních potravinových iniciativ

Na stánku AMPI vám lektoři poradí s pěstováním zeleniny v souladu s ekologickými principy a podělí se i o zkušenosti se zakládáním a spravováním KPZ - komunitou podporovaného zemědělství. - Osobní poradenství - Mapa Komunitou podporovaných zemědělců v ČR (KPZ) - Fotogalerie farmáři - Kvíz pro dospělé o ekologickém zemědělství - Osvětové letáky

Zobrazit stránku

Bazalka

Bazalka s. r. o. sídlí ve městě Hradec Králové, kde provozuje bio obchod, vegetariánskou, veganskou a raw restauraci a specializovaný bio obchod. Na Biodožínkách budete moci vyzkoušet ručně vyráběné sušenky, preclíky, perníčky, raw placky, raw sendviče.

Zobrazit stránku

BiJo jako od maminky

Paní Monika Kopecká provozuje v Řevnicích bioprodejnu s biokavárnou, připravuje skvělé dezerty podle vlastních receptur. Na Biodožínkách budete moci ochutnat to nejoblíbenější z jejího sortimentu.

Zobrazit stránku

BiOrganica

Společnost Biorganica je distributorem bio a přírodní kosmetiky, která je pleti přirozená. Ve svém portfoliu má 100% bio pěstící kosmetiku INLIGHT® z Velké Británie a unikátní 100% přírodní květinovou dekorativní kosmetiku ZUII Organica z Austrálie. V letošním roce rozšířila svou nabídku o italskou vlasovou a sprchovou bio kosmetiku NATURALIS Better a jako první v Evropě nabízí bio opalovací přípravky BUTTERBEAN Organics z USA. Kromě toho se biOrganica snaží zvýšit povědomí o problematice rizikových chemických látek v běžně dostupné kosmetice a pomáhá získat větší přehled a orientaci v oblasti bio a přírodní kosmetiky.

Zobrazit stránku

Biopekárna Zemanka

Tak jako každý rok, i letos bude Biopekárna Zemanka nabízet biosušenky (i bezlepkové a pro děti od 1 roku) a biokrekry. Tentokrát ale nabídku obohatí i o přímo na místě pečené čokokokosky a prezentaci novinky - bio raw tyčinek Vivobar. Přijďte ochutnat!

Zobrazit stránku

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Form

Místo konání

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím