Biodožínky
... chceme vám přinášet to nejlepší

Chcete vystavovat?

Podmínky pro vystavovatele

Termín a místo konání akce 8. září 2019 od 10 do 17 hodin, ekocentrum Country Life v Nenačovicích u Berouna.

Sortiment

Biodožínky jsou prezentační akce firmy Country Life, s. r. o., prostor pro prodej a prezentaci poskytujeme výhradně našim obchodním partnerům.

Country Life propaguje principy zdravé výživy a zdravého životního stylu. Následující výrobky proto na Biodožínkách není možné vystavovat ani prodávat:

  • tabákové výrobky
  • alkohol
  • káva
  • maso a masné výrobky

Pokud chcete na Biodožínkách prodávat sortiment, který se shoduje se sortimentem velkoobchodu Country Life, opět kontaktujte nás prosím.

Vystavovatelský a prodejní prostor

Prostor pro prezentaci a prodej vašich produktů vám poskytujeme zdarma. Každý vystavovatel bude mít k dispozici prostor pro stánek 3×2,5 m nebo 3×3 m. Vystavovatelé si zajistí své vlastní stánky a příslušné vybavení. Všechny stánky budou situovány v areálu firmy.

Areál bude pro vystavovatele/prodejce připraven v neděli od 7.00 hodin. Po vyložení zboží a potřeb budete požádáni o zaparkování na záchytném parkovišti mimo prodejní areál. Stánky a expozice musejí být připravené do 9 hodin ráno. Všechny expozice budou otevřeny pro návštěvníky po celou dobu konání akce, není tedy možné ukončit výstavu či prodej před skončením akce v 17 hodin.

Elektrická přípojka

Za elektrickou přípojku účtujeme 150 Kč.

Přihlašovací formulář

Přihlašovací formulář pro vystavovatele si můžete stáhnout zde. Naleznete jen také v sekci „Ke stažení“. Vyplněný přihlašovací formulář prosím zašlete na adresu miskova@countrylife.cz.

Form

Místo konání

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím