Biodožínky
... chceme vám přinášet to nejlepší

Jak nás najdete

Autem z Prahy

Z dálnice D5 je třeba sjet v Loděnici na sjezdu č. 10, pokračovat podle směrovek na Chrustenice a Nenačovice. Cesta je značena. Mapka. 

Autem z Berouna

Z dálnice D5 je třeba sjet v Loděnici na sjezdu č. 10, pokračovat podle  směrovek na Chrustenice a Nenačovice. Cesta je značena. Mapka.

Nebo po silnici 605 přes Vráž a Loděnici, v Loděnici odbočit na Chrustenice a Nenačovice. Mapka. 

Parkování 

Budete požádáni o odstavení auta na záchytném parkovišti (zdarma), které se nachází asi 700 m od areálu ekocentra Country Life. Mapka

Autobusem

Linkové autobusy staví v zastávce Loděnice.

Vlakem

Do stanice Loděnice, vlak jezdí ze Smíchovského nádraží a z Berouna. 


Kyvadlová doprava do Nenačovic

Z Loděnic do Nenačovic a zpět bude zajištěna kyvadlová přeprava. Zastávka kyvadlového autobusu V Loděnicích se nacházdeV Nenačovicích je stanoviště u vchodu do ekocentra (u infostanu). Auta kyvadlové přepravy budou označena.

Případné požadavky na dopravu prosím směřujte na doprava@countrylife.cz, tel.: 604 216 165.

Na kole

Ze stanice metra Zličín, na sever kolem hřiště (ulice U Zličínského hřiště a po Hrozenkovské ul.) směrem ven z Prahy. Na Hrozenkovské se napojíte na cyklotrasu 201, která vede do Sobína. Zde pokračujte po hlavní silnici a pak odbočte doleva podle ukazatele na Břve. Projeďte Břve a buď přes Chýni nebo okolo Hájku sjeďte do Úhonic a dále do Nenačovic. (cca 17 km). Mapka. 

Z Berouna podél Berounky směrem na Srbsko, u Kozla odbočit po žluté značce podél Kačáku, přes Hostim a Sv. Jan pod Skalou do Loděnice, tam po modré do Chrustenic a pak do Nenačovic (cca 17 km). Mapka. 

  

Form

Místo konání

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím