Biodožínky
... chceme vám přinášet to nejlepší

Jak nás najdete

AUTEM

od Prahy

Z dálnice D5 je třeba sjet jako obvykle v Loděnicích na sjezdu č. 10, pokračovat podle směrovek na Chrustenice a Nenačovice. Cesta je značena. Mapka. 

od Berouna

Z Berouna můžete jet po silnici č. 605 přes Vráž  do Loděnic nebo po D5, sjezd č. 10. Pak pokračovat podle směrovek na Chrustenice a Nenačovice. Cesta je značena. Mapka.

Parkování 

Budete požádáni o odstavení auta na záchytném parkovišti, které se nachází asi 700 m od areálu ekocentra Country Life. Mapka

AUTOBUSEM

Linkové autobusy staví v zastávce Loděnice.

VLAKEM

Do stanice Loděnice, vlak jezdí ze Smíchovského nádraží a z Berouna. 


Kyvadlová doprava do Nenačovic

Z Loděnic do Nenačovic a zpět bude zajištěna kyvadlová přeprava. Zastávka kyvadlového autobusu v Loděnicích se nacházdeV Nenačovicích je stanoviště u vchodu do ekocentra (tedy u infostanu). Auta kyvadlové přepravy budou označena.

Případné požadavky na dopravu prosím směřujte na doprava@countrylife.cz, tel.: 604 216 165.

NA KOLE

Ze stanice metra Zličín, na sever kolem hřiště (ulice U Zličínského hřiště a po Hrozenkovské ul.) směrem ven z Prahy. Na Hrozenkovské se napojíte na cyklotrasu 201, která vede do Sobína. Zde pokračujte po hlavní silnici a pak odbočte doleva podle ukazatele na Břve. Projeďte Břve a buď přes Chýni, nebo okolo Hájku sjeďte do Úhonic a dále do Nenačovic (cca 17 km). Mapka. 

Z Berouna podél Berounky směrem na Srbsko, u Kozla odbočit po žluté značce podél Kačáku přes Hostim a Sv. Jan pod Skalou do Loděnice, tam po modré do Chrustenic a pak do Nenačovic (cca 17 km). Mapka. 

 VSTUPNÉ

Celodenní vstupné je 50 Kč, děti do 15 let zdarma. Za parkování, jednotlivé přednášky nebo program pro děti se poplatky nevybírají. 

Form

Místo konání

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím