Biodožínky
... chceme vám přinášet to nejlepší

Jak nás najdete

AUTEM

od Prahy

Z dálnice D5 je třeba sjet jako obvykle v Loděnicích na sjezdu č. 10, pokračovat podle směrovek na Chrustenice a Nenačovice. Cesta je značena. Mapka. 

Při cestě zpět však musíte kvůli uzavírce jet po silnici 605 do Loděnic nebo přímo do Prahy.   

od Berouna

Z Berouna musíte kvůli uzavírce jet po silnici č. 605 přes Vráž  do Loděnic, pokračovat podle směrovek na Chrustenice a Nenačovice. Cesta je značena. Mapka.

Pokud jedete z větší vzdálenosti, je třeba sjet z D5 na výjezdu č. 14 a pokračovat po silnici 605 do Loděnic.

Parkování 

Budete požádáni o odstavení auta na záchytném parkovišti (zdarma), které se nachází asi 700 m od areálu ekocentra Country Life. Mapka

AUTOBUSEM

Linkové autobusy staví v zastávce Loděnice.

VLAKEM

Do stanice Loděnice, vlak jezdí ze Smíchovského nádraží a z Berouna. 


Kyvadlová doprava do Nenačovic

Z Loděnic do Nenačovic a zpět bude zajištěna kyvadlová přeprava. Zastávka kyvadlového autobusu v Loděnicích se nacházdeV Nenačovicích je stanoviště u vchodu do ekocentra (u infostanu). Auta kyvadlové přepravy budou označena.

Případné požadavky na dopravu prosím směřujte na doprava@countrylife.cz, tel.: 604 216 165.

NA KOLE

Ze stanice metra Zličín, na sever kolem hřiště (ulice U Zličínského hřiště a po Hrozenkovské ul.) směrem ven z Prahy. Na Hrozenkovské se napojíte na cyklotrasu 201, která vede do Sobína. Zde pokračujte po hlavní silnici a pak odbočte doleva podle ukazatele na Břve. Projeďte Břve a buď přes Chýni, nebo okolo Hájku sjeďte do Úhonic a dále do Nenačovic (cca 17 km). Mapka. 

Z Berouna podél Berounky směrem na Srbsko, u Kozla odbočit po žluté značce podél Kačáku přes Hostim a Sv. Jan pod Skalou do Loděnice, tam po modré do Chrustenic a pak do Nenačovic (cca 17 km). Mapka. 

  

Form

Místo konání