Biodožínky
... chceme vám přinášet to nejlepší

Seznam vystavovatelů

Připravujeme.

Amylon

Amylon má dlouholetou tradici ve výrobě pudinků. Zákazníkům nabízí také velmi kvalitní produkty v biokvalitě. Na letošních Biodožínkách představí novinku tohoto roku - pudink matcha s příchutí ananasu. Budete moci ochutnat například i bezlepkovou roládu.

Zobrazit stránku

BiJo jako od maminky

Paní Monika Kopecká provozuje v Řevnicích bioprodejnu s biokavárnou, připravuje skvělé dezerty podle vlastních receptur. Na Biodožínkách budete moci ochutnat to nejoblíbenější z jejího sortimentu.

Zobrazit stránku

DoktorBio

Přijďte ochutnat divoce rostoucí houbu Chagu ručně sbíranou v panenské přírodě arktických lesů Finska. Její extrakt slouží k přípravě teplých i studených nápojů. Tento unikátní zdroj betaglukanů a adaptogenů podpoří vaši imunitu před náročným zimním obdobím. Také v kombinaci s bio zeleným čajem Matcha.

Zobrazit stránku

Ekodomov

Ekodomov poskytuje od roku 2004 služby na celém území ČR. Posláním Ekodomova je vzdělávání a výchova k odpovědnému zacházení s půdou a s vodními zdroji, k uvážlivému užívání energie a surovin. V Dětském klubu Šárynka a v ekologických kroužcích Malý průzkumník přírody zprostředkovává dětem dlouhodobý, pravidelný kontakt s přírodou a rozvíjí tak jejich vztah a úctu k ní. Seznamuje je přitom s přírodními cykly a se zákonitostí příčin a následků, s principy, které mohou uplatnit v každodenním životě. Ekodomov realizuje vzdělávací semináře, workshopy a výukové programy nejen o bioodpadech a kompostování. Poskytuje poradenství a technickou podporu pro sběr a zpracování organických zbytků v domácnostech, ve firmách, ve školách i v obcích. Aktivity Ekodomova byly podpořeny grantovými prostředky z Evropského sociálního fondu, státního rozpočtu ČR, finančních mechanismů EHP a Norska, Ústeckého a Středočeského kraje, hl. m. Prahy a od individuálních dárců. Spolufinancování svých projektů zajišťuje Ekodomov ziskem z prodeje zboží v e-shopu Ekonákup. Významným komerčním partnerem Ekodomova je společnost HBABio, která se zabývá prodejem výrobků pro recyklaci bioodpadu a činnost občanského sdružení dlouhodobě podporuje.

Zobrazit stránku

ekolo.cz

Historie společnosti ekolo.cz sahá k polovině roku 2008. Je výrobcem české značky elektrokol AGOGS, jež patří k velmi oblíbeným elektrokolům, nejen u nás i v zahraničí. Mottem a cílem společnosti je podílet se na rozvoji čisté městské dopravy. Ideálním nástrojem, který je nejrychlejším a zároveň k prostředí nejšetrnějším dopravním prostředkem, dostupným a použitelným takřka pro každého je - elektrokolo. Elektrokola AGOGS si budete moci opětovně ZDARMA vyzkoušet, navíc součástí testování bude i soutěž o ceny, tak neváhejte a přijde se svézt.

Zobrazit stránku

Extrudo

Extrudo je producentem produktů zdravé stravy a bezlepkových produktů. Na Biodožínkách budete moci ochutnat falafel, hummus a křehké tyčinky.

Zobrazit stránku

Grizly.cz

Firma Calbuco provozuje e-shop Grizly.cz. Cílem je přinášet kvalitní potraviny od českých i zahraničních výrobců s pohodlným doručením do Vašich domovů. Zároveň i vyrábí a pod značkou GRIZLY prodává ořechy, sušené ovoce, semínka, ořechové krémy v ekonomickém balení. Můžete se spolehnout na výbornou kvalitu a výhodné ceny všech více než 5000 produktů.

Zobrazit stránku

Hana Zapletalová - živá stava

Živá strava, lahodná a přitom tak zdravá... Přijďte ochutnat živý čokoládový dort, košíčky, štrůdl, jablečné koláčky, raw drobenkové koláče, Míša řezy, jahodovou panna cottu, krekry a raw chléb… a také teplou raw pizzu z dílny autorky knihy o živé stravě Nevšední gurmán. 4. rozšířené (a barevné) vydání této knihy plné teorie i receptů bude rovněž k dostání na stánku. Více o knize, autorce i léčivé výživě – živé stravě (poradenství) naleznete zde: www.zdravivnas.cz.

Zobrazit stránku

1 | 2 | 3

Form

Místo konání

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím