Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Biodožínky
... chceme vám přinášet to nejlepší

Seznam vystavovatelů

Připravujeme.

Havlíkova přírodní apotéka

Havlíkova přírodní apotéka čerpá z tradičních receptur věhlasného a vášnivého českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Karel Havlík zastával názor, že nejlépe pomáhá sama mocná příroda. Vyráběl kosmetiku podle vlastních receptur a ze zdravých přírodních surovin, které si sám sbíral. Zároveň využíval i tradiční osvědčené receptury sahající až do 17. století. Havlíkova přírodní apotéka v současnosti znovuobjevuje kouzlo a sílu pozapomenutých receptur a s respektem je obohacuje o moderní vědecké poznatky a možnosti nových technologií.

Zobrazit stránku

Hana Zapletalová - živá stava

Živá strava, lahodná a přitom tak zdravá. Přijďte ochutnat živý čokoládový dort, medovník, štrůdl, jablečné koláčky, brownies, plněné sušenky a vanilkové rohlíčky… krekry a raw chléb… a také raw pizzu a teplé polévky z dílny autorky knihy o živé stravě Nevšední gurmán. 4. rozšířené (a barevné) vydání této knihy plné teorie i receptů bude rovněž k dostání na stánku. Více o knize a autorce naleznete zde: www.zdravivnas.cz.

Zobrazit stránku

MagsBags

Firma MagsBags.cz vyrábí látkové ubrousky a sáčky nejen pro děti. Jedná se o skladné svačinové sáčky a ubrousky pro děti, které lze v případě potřeby otřít vlhkým hadříkem nebo přidat k barevnému prádlu a jednoduše vyprat. Jsou tedy praktické a zároveň stylové. Svrchní látka je ze 100% bavlny, vnitřní látka je nylonová s PU zátěrem, atestovaná pro styk s potravinami v TZU Zlín, bez olova a ftalátů. Pomáhají chránit životní prostředí, jsou ekologické. Denně díky nim dochází ke snížení uhlíkové stopy, protože lidé produkují méně odpadu v podobě plastu z tradičního balení svačin do igelitových sáčků. Dalším významným produktem jsou Chlebousky a Chlebapsy, které jsou vhodné pro uchování chleba. Jedná se o dvouvrstvý obal, kdy svrchní látkou je 100 % bavlna a vnitřní látkou je lněné plátno. Dvě vrstvy zaručí, že vám chléb nebude vysychat, zabalený ve lnu se nezapaří, nezvlhne a nezačne plesnivět.

Zobrazit stránku

Natures Care CZ

Bio a přírodní kosmetika

Zobrazit stránku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Form

Místo konání