Biodožínky
... chceme vám přinášet to nejlepší

Seznam vystavovatelů

Amylon

Amylon má dlouholetou tradici ve výrobě pudinků. Zákazníkům nabízí také velmi kvalitní produkty v biokvalitě. Na letošních Biodožínkách představí novinku tohoto roku - pudink matcha s příchutí ananasu. Budete moci ochutnat například i bezlepkovou roládu.

Zobrazit stránku

BiJo jako od maminky

Paní Monika Kopecká provozuje v Řevnicích bioprodejnu s biokavárnou, připravuje skvělé dezerty podle vlastních receptur. Na Biodožínkách budete moci ochutnat to nejoblíbenější z jejího sortimentu.

Zobrazit stránku

Biorythme

Biorythme, to je přírodní kosmetika z České republiky. Vyrobena ručně v malých šaržích z čerstvých surovin. Bez konzervantů, parafínu, SLS/SLES a jiné chemie. Přijďte nakouknout do našeho voňavého světa a objevte hebké pleťové krémy, 100% funkční deodoranty bez hliníku a hravé balzámy na rty - vše připravené s láskou, skutečnými lidmi.

Zobrazit stránku

Camellus

"Sirupy Camellus vyrábíme z kvalitních českých bylinek dle tradičních receptur. Do chuti našich sirupů se promítá nadšení pro přírodu a lidský život v celé jeho šíři. Jsme jeden z mála výrobců, kteří vyrábějí sirupy z bylin s bio třtinovým cukrem a medem, bez použití umělých barviv, aromat a konzervantů. Věříme v léčivou sílu bylin, stejně tak věříme v lidskou soudržnost a to, že je smysluplné vytvořit prostor, kde lidé s různým zdravotním handicapem mají příležitost se zapojit do života po boku těch zdravých. V takový svět věříme a takový svět v rámci Pro-Charitu s.r.o. postupně vytváříme."

Zobrazit stránku

Damodara

"Jsme malá rodinná firma se skromnými počátky a chceme lidem především nabídnout alternativu, co se týče stravování. Vyrábíme vše ručně a s láskou, suroviny vybíráme z přírodních tradičních plodin a nesnažíme se uměle prodlužovat jejich trvanlivost. Zároveň reagujeme na obecné zhoršování citlivosti lidí na různé potraviny, a v našich výrobcích tudíž nenajdete kromě hromady éček ani lepek, cukr a mléko. Vážíme si života ve všech jeho projevech, a naše výrobky jsou proto stoprocentně veganské. Mezi našimi výrobky najdete křupavé luštěninové chipsy, tyčinky ze sušeného ovoce a také třeba polévky do hrnku, které oceňují lidé v kancelářích jako rychlý, ale vydatný oběd ale i cestovatelé jako nutričně hodnotnou a snadnou záchranu na cestách. Máme i snídaňové kaše a jako celkem nedávnou novinku na zobání - kořeněnou směs čidva , která na vás dýchne Indií. Damodara není jen firma, je to komunita stojící na hluboké životní filozofii. V našich pochoutkách nejsou jen proteiny a sacharidy, které potřebuje naše tělo, je to pokrm i pro duši."

Zobrazit stránku

DoktorBio

Přijďte ochutnat divoce rostoucí houbu Chagu ručně sbíranou v panenské přírodě arktických lesů Finska. Její extrakt slouží k přípravě teplých i studených nápojů. Tento unikátní zdroj betaglukanů a adaptogenů podpoří vaši imunitu před náročným zimním obdobím. Také v kombinaci s bio zeleným čajem Matcha.

Zobrazit stránku

Dvorský kozí statek

Na rodinné ekofarmě v Olešence na Vysočině hospodaří rodina Dvorských. Produkují výrobky z kozího mléka - sýry, tvaroh, sladké krémy.

Zobrazit stránku

Ekodomov

Ekodomov poskytuje od roku 2004 služby na celém území ČR. Posláním Ekodomova je vzdělávání a výchova k odpovědnému zacházení s půdou a s vodními zdroji, k uvážlivému užívání energie a surovin. V Dětském klubu Šárynka a v ekologických kroužcích Malý průzkumník přírody zprostředkovává dětem dlouhodobý, pravidelný kontakt s přírodou a rozvíjí tak jejich vztah a úctu k ní. Seznamuje je přitom s přírodními cykly a se zákonitostí příčin a následků, s principy, které mohou uplatnit v každodenním životě. Ekodomov realizuje vzdělávací semináře, workshopy a výukové programy nejen o bioodpadech a kompostování. Poskytuje poradenství a technickou podporu pro sběr a zpracování organických zbytků v domácnostech, ve firmách, ve školách i v obcích. Aktivity Ekodomova byly podpořeny grantovými prostředky z Evropského sociálního fondu, státního rozpočtu ČR, finančních mechanismů EHP a Norska, Ústeckého a Středočeského kraje, hl. m. Prahy a od individuálních dárců. Spolufinancování svých projektů zajišťuje Ekodomov ziskem z prodeje zboží v e-shopu Ekonákup. Významným komerčním partnerem Ekodomova je společnost HBABio, která se zabývá prodejem výrobků pro recyklaci bioodpadu a činnost občanského sdružení dlouhodobě podporuje.

Zobrazit stránku

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Form

Místo konání

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím