Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Biodožínky
... chceme vám přinášet to nejlepší

Seznam vystavovatelů

Připravujeme.

Akademie soběstačnosti

Na stánku Akademie soběstačnosti si můžete vyzkoušet kolik elektrické energie je možné vyrobit vlastní silou pomocí Cyklo elektrárny. Za každou vyrobenou watt-hodinu elektrické energie získáte slevu 1 Kč na nákup nápoje v Cyklo fresh baru. Přednáska s ochutnávkou Jak vyrábět rostlinná "mléka" Stanislav Miler se podělí o své zkušenosti s výrobou rostlinných "mlék". Ochutnáte makové, mandlové, slunečnicové, konopné a další a dozvíte se proč a jak namáčet semena.

Zobrazit stránku

Amylon

Amylon má dlouholetou tradici ve výrobě pudinků. Zákazníkům nabízí také velmi kvalitní produkty v biokvalitě. Na letošních Biodožínkách představí novinku tohoto roku - pudink matcha s příchutí ananasu. Budete moci ochutnat například i bezlepkovou roládu.

Zobrazit stránku

BiJo jako od maminky

Paní Monika Kopecká provozuje v Řevnicích bioprodejnu s biokavárnou, připravuje skvělé dezerty podle vlastních receptur. Na Biodožínkách budete moci ochutnat to nejoblíbenější z jejího sortimentu.

Zobrazit stránku

Dobré ghí

Dobré Ghí pro vás připravujeme (přepouštíme) v přátelském prostředí rodinné firmy výhradně z másla, které pochází od českých producentů a je plně vyrobeno z českého kravského mléka. V tomto roce také již z certifikovaného BIO másla. Máslo Ghí má mnoho přednosti, jež nejlépe vyniknou při použití v teplé (smažení, pečení, vaření), ale i studené kuchyni. Dobré Ghí je ideální alternativou ke všem olejům a ostatním tukům a jelikož se zejména oproti běžnému máslu připálí jen velmi těžko, je vaření s ním opravdovým kulinářským zážitkem.

Zobrazit stránku

EcoFuel Laboratories

Neobotanics® SUPERFOOD je řada přírodních doplňků stravy na bázi mikrořas, rostlin a dalších látek patřících do kategorie tzv. superpotravin (superfood). Jedná se o přírodní látky s vysokým nutričním obsahem příznivě ovlivňující naše zdraví. Přípravky Neobotanics® SUPERFOOD jsou bohaté na vitaminy, minerální látky, antioxidanty, enzymy a další látky, zaměřené na detoxikaci a výživu organismu, podporu imunity, zvýšení energie a vitality, zlepšení fyzické a psychické kondice a dalších přirozených procesů v lidském těle. Vysoká kvalita a účinnost produktů Neobotanics® SUPERFOOD je dána jasným původem a čistotou suroviny, vhodnou metodou zpracování a přísným testováním. Všechny suroviny jsou pěstovány v přísně kontrolovaných podmínkách, bez pesticidů a herbicidů. Produkty neobsahují přidaná barviva, aromata, konzervanty ani jiné chemické látky.

Zobrazit stránku

ekolo.cz

Historie společnosti ekolo.cz sahá k polovině roku 2008. Je výrobcem české značky elektrokol AGOGS, jež patří k velmi oblíbeným elektrokolům, nejen u nás i v zahraničí. Mottem a cílem společnosti je podílet se na rozvoji čisté městské dopravy. Ideálním nástrojem, který je nejrychlejším a zároveň k prostředí nejšetrnějším dopravním prostředkem, dostupným a použitelným takřka pro každého je - elektrokolo. Elektrokola AGOGS si budete moci opětovně ZDARMA vyzkoušet, navíc součástí testování bude i soutěž o ceny, tak neváhejte a přijde se svézt.

Zobrazit stránku

Ekodomov

Ekodomov poskytuje od roku 2004 služby na celém území ČR. Posláním Ekodomova je vzdělávání a výchova k odpovědnému zacházení s půdou a s vodními zdroji, k uvážlivému užívání energie a surovin. V Dětském klubu Šárynka a v ekologických kroužcích Malý průzkumník přírody zprostředkovává dětem dlouhodobý, pravidelný kontakt s přírodou a rozvíjí tak jejich vztah a úctu k ní. Seznamuje je přitom s přírodními cykly a se zákonitostí příčin a následků, s principy, které mohou uplatnit v každodenním životě. Ekodomov realizuje vzdělávací semináře, workshopy a výukové programy nejen o bioodpadech a kompostování. Poskytuje poradenství a technickou podporu pro sběr a zpracování organických zbytků v domácnostech, ve firmách, ve školách i v obcích. Aktivity Ekodomova byly podpořeny grantovými prostředky z Evropského sociálního fondu, státního rozpočtu ČR, finančních mechanismů EHP a Norska, Ústeckého a Středočeského kraje, hl. m. Prahy a od individuálních dárců. Spolufinancování svých projektů zajišťuje Ekodomov ziskem z prodeje zboží v e-shopu Ekonákup. Významným komerčním partnerem Ekodomova je společnost HBABio, která se zabývá prodejem výrobků pro recyklaci bioodpadu a činnost občanského sdružení dlouhodobě podporuje.

Zobrazit stránku

Extrudo

Extrudo je producentem produktů zdravé stravy a bezlepkových produktů. Na Biodožínkách budete moci ochutnat falafel, hummus a křehké tyčinky.

Zobrazit stránku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Form

Místo konání