Biodožínky
... chceme vám přinášet to nejlepší

Seznam vystavovatelů

ADRA

ADRA je humanitární organizace poskytující pomoc lidem v České republice i v zahraničí. Na Biodožínkách se dozvíte více o naší práci a zemích, ve kterých pracujeme. Můžete také zjistit, co všechno dělají naši dobrovolníci v ČR.Také zde budete mít příležitost přihlásit se na Adra běh: http://adrabeh.cz/

Zobrazit stránku

Amylon

Ryze česká společnost s více než sto letou tradicí rozšiřuje své portfolio výrobků o novou řadu VEGE BURGERŮ! Hlavní roli zde hraje kuskus a čočková mouka. Pro milovníky hub je pak VEGE BURGER S HOUBOU SHIITAKE, pro ty ostatní VEGE BURGER S ČERVEOU ŘEPOU A SUŠENÝMI RAJČATY. Samozřejmě nechybí ani bezlepková varianta. Burgery můžete nejen grilovat, ale také smažit a péct. Všechny tyto produkty mají označení CLEAN LABEL, tzn. nenajdete v nich žádné nepopulární přídatné látky, jako jsou umělá barviva, konzervační činidla a aromata.

Zobrazit stránku

Biopekárna Zemanka

"Biopekárna Zemanka je český výrobce sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů. Byla založena v roce 2006 v malé obci Oříkov u Sedlčan ve Středních Čechách. Všechny produkty pečeme podle našich vlastních originálních receptur a s nadšením je připravujeme tak, aby měly nejen vysokou kvalitu, ale i skvělou chuť. Všechny naše produkty nesou označení bio, protože při výrobě používáme jen suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Proč? Protože bio výrobky neobsahují umělé ztužené tuky, bílý rafinovaný cukr, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata. Vyrábíme ročně přes 180 tun pečiva a produkty vyvážíme do 11 zemí v Evropě (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rakousko, Německo, Bulharsko, Finsko, Dánsko, Itálie, Belgie a Lucembursko). Jsme držiteli mezinárodního certifikátu IFS (International Food Standard), veganské licence od společnosti The Vegan Society, bezlepkové licence od Sdružení celiaků České republikya Fairtradové licence programu kakao. V Zemance uplatňujeme pravidla ekologicky šetrného provozu. Používáme pouze ekologické čistící prostředky, zejména s bio složkami, recyklované kartony a papíry a odebíráme energii pouze z obnovitelných zdrojů společnosti Nano Energies."

Zobrazit stránku

BiJo jako od maminky

Paní Monika Kopecká provozuje v Řevnicích bioprodejnu s biokavárnou, připravuje skvělé dezerty podle vlastních receptur. Na Biodožínkách budete moci ochutnat to nejoblíbenější z jejího sortimentu.

Zobrazit stránku

Biorganica

100% přírodní kosmetika

Zobrazit stránku

Camellus

"Sirupy Camellus vyrábíme z kvalitních českých bylinek dle tradičních receptur. Do chuti našich sirupů se promítá nadšení pro přírodu a lidský život v celé jeho šíři. Jsme jeden z mála výrobců, kteří vyrábějí sirupy z bylin s bio třtinovým cukrem a medem, bez použití umělých barviv, aromat a konzervantů. Věříme v léčivou sílu bylin, stejně tak věříme v lidskou soudržnost a to, že je smysluplné vytvořit prostor, kde lidé s různým zdravotním handicapem mají příležitost se zapojit do života po boku těch zdravých. V takový svět věříme a takový svět v rámci Pro-Charitu s.r.o. postupně vytváříme."

Zobrazit stránku

Damodara

"Jsme malá rodinná firma se skromnými počátky a chceme lidem především nabídnout alternativu ve stravování. Vyrábíme vše ručně a s láskou, suroviny vybíráme z přírodních plodin a nesnažíme se uměle prodlužovat jejich trvanlivost. Zároveň reagujeme na obecné zhoršování citlivosti lidí na různé potraviny. V našich výrobcích proto najdete lepek, cukr, mléko ani žádná nepřirozená vylepšovadla. Vážíme si života ve všech jeho projevech, a naše výrobky jsou proto stoprocentně veganské. Damodara není jen firma, je to komunita stojící na hluboké životní filozofii. Naše dobroty nejsou jen o živinách potřebných pro tělo, jsou pokrmem i pro duši."

Zobrazit stránku

Extrudo

Extrudo je producentem produktů zdravé stravy a bezlepkových produktů. Na Biodožínkách budete moci ochutnat falafel, hummus a křehké tyčinky.

Zobrazit stránku

Grizly.cz

Firma Calbuco provozuje e-shop Grizly.cz. Cílem je přinášet kvalitní potraviny od českých i zahraničních výrobců s pohodlným doručením do Vašich domovů. Zároveň i vyrábí a pod značkou GRIZLY prodává ořechy, sušené ovoce, semínka, ořechové krémy v ekonomickém balení. Můžete se spolehnout na výbornou kvalitu a výhodné ceny všech více než 7000 produktů.

Zobrazit stránku

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Form

Místo konání